Nr |
Klasa |
Szkoła |
I |
II |
III |
IV |
Suma |
1 |
II a |
Gimnazjum im. W. Jagiełły w Skwierzynie |
6 |
15 |
|
|
21 |
2 |
III a |
Gimnazjum nr 8 im. J. Pawła II w Zielonej Górze |
6 |
18 |
18 |
20 |
62 |
3 |
I a |
Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w Szprotawie |
12 |
|
|
|
12 |
4 |
III f |
Gimnazjum nr 1 w
Zielonej Górze |
16 |
20 |
20 |
20 |
76 |
5 |
I b |
Gimnazjum nr 2 w Gubinie |
10 |
15 |
6 |
8 |
39 |
6 |
I e |
Gimnazjum nr 2 w Gubinie |
|
13 |
10 |
|
23 |
7 |
I f |
Gimnazjum nr 1 im. M.
Kopernika w Szprotawie |
14 |
20 |
20 |
15 |
69 |
8 |
III d |
Gimnazjum nr 2 im. A. Kamińskiego w Żarach |
6 |
18 |
20 |
16 |
60 |
9 |
II f |
Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze |
12 |
19 |
18 |
16 |
65 |
10 |
II c |
Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół Akademickich |
12 |
17 |
|
|
29 |
11 |
III a |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie |
12 |
18 |
18 |
14 |
62 |
12 |
I a |
Publiczne Gimnazjum w Trzebielu |
6 |
20 |
10 |
15 |
51 |
13 |
II c |
Publiczne Gimnazjum w Trzebielu |
6 |
19 |
10 |
14 |
49 |
14 |
III e |
Gimnazjum im. J. Twardowskiego w Torzymiu |
6 |
20 |
16 |
17 |
59 |
15 |
III b |
Zespół Szkół w Maszewie |
14 |
20 |
14 |
0 |
48 |
16 |
II e |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie |
|
|
|
|
|
17 |
II b |
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Otyniu |
14 |
20 |
10 |
20 |
64 |
18 |
II e |
Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze |
10 |
10 |
|
|
20 |
19 |
III d |
Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli |
10 |
15 |
|
|
25 |
20 |
III a |
Gimnazjum nr 2 im. J.
Pawła II w Sulechowie |
16 |
20 |
19 |
16 |
71 |
21 |
II b |
Gimnazjum nr 1 w
Zielonej Górze |
18 |
17 |
18 |
20 |
73 |
22 |
I b,I c,II a, IIb |
Publiczne Gimnazjum w Trzebielu |
14 |
|
|
|
14 |
23 |
Ic |
Zespół Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp. |
6 |
15 |
|
|
21 |
24 |
II b |
Zespół Szkół w
Deszcznie |
16 |
18 |
20 |
14 |
68 |
25 |
III a |
Gimnazjum w Kębłowie |
12 |
18 |
19 |
18 |
67 |
26 |
III a |
Gimnazjum Publiczne im.
H. Sienkiewicza w Dąbiu |
18 |
13 |
19 |
20 |
70 |
27 |
III a |
Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli |
|
|
|
|
|
28 |
I b |
Zespół Szkół w Otyniu |
|
15 |
6 |
|
21 |
29 |
I f |
Gimnazjum nr 9 im. Szarych Szeregów |
6 |
20 |
19 |
20 |
65 |
30 |
II b |
Zespół Szkół w Lipinkach Łużyckich |
8 |
|
|
|
8 |
31 |
II d |
Gimnazjum nr 1 w Miedzyrzeczu |
6 |
|
6 |
|
12 |
32 |
II a |
Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli |
6 |
|
|
|
6 |
33 |
III c |
Gimnazjum nr 2 im. Integracji Europejskiej |
10 |
15 |
14 |
|
39 |
34 |
III a |
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Otyniu |
12 |
17 |
10 |
|
39 |
35 |
II b |
Zespół Szkół w Bogdańcu |
|
|
|
|
|
36 |
III a |
Zespół Szkół w Bogdańcu |
10 |
17 |
17 |
12 |
56 |
37 |
III f |
Gimnazjum nr 2, Wschowa |
12 |
17 |
10 |
|
39 |
38 |
III b |
Publiczne Gimnazjum w Trzebielu |
14 |
15 |
|
|
29 |
39 |
II a |
Gimnazjum w Sulęcinie im. Jana Pawła II |
12 |
18 |
12 |
20 |
62 |
40 |
III d |
Gimnazjum W. Jagiełły w Skwierzynie |
|
|
|
|
|
41 |
II d |
Publiczne Gimnazjum im. J.Kochanowskiego |
10 |
15 |
15 |
17 |
57 |
42 |
III c |
Publiczne Gimnazjum w Babimoście |
|
|
|
|
|
43 |
II f |
Gimnazjum nr 2, Wschowa |
|
|
43 |
|
43 |
44 |
I d |
Gimnazjum nr 2, Wschowa |
|
|
|
|
|
45 |
I a |
Gimnazjum im. J. Wybickiego |
|
|
|
|
|
46 |
II a |
Gimnazjum nr 2, Wschowa |
|
|
|
|
|
47 |
III a |
Gimnazjum nr 2, Wschowa |
0 |
15 |
|
|
15 |